קבלני הריסה

 
מדינת ישראל אמנם מאוד צעירה מבחינה פוליטית, אך מבחינת הבנייה היא כבר הספיקה לצבור ותק רב. בנייניה הראשונים של תל אביב החלו להיבנות בתחילת המאה העשרים, ואלו של פתח תקווה וראשון לציון קצת קודם לכן. בנוסף, אוכלוסייתה של מדינת ישראל גדלה בצורה משמעותית, והציפיות של הישראלי החדש גבוהות מאלו של דור המייסדים. כל אלו מובילים לכך שכיום יש מקום להחלפת הבניינים הישנים בחדשים. החלפה פירושו לא רק בנייה אלא גם הריסה, פינוי פסולת וסילוק אשפה.
 

תפקידם של קבלני הריסה

 
למעשה, תפקידם של קבלני הריסה קשה ואחראי לא פחות מזה של קבלני בנייה. צריך לדעת איך להרוס נכון. במהלך ביצוע העבודות חייב קבלני הריסה להתחשב בגודל הבניין העומד להריסה כמו גם בסביבה שלו. לעתים קרובות בניין ישן ורעוע כלוא בין שני מבני יוקרה חדשים ויוקרתיים. אסור לפגוע בהם, ברכוש האנשים הגרים בהם ובטח שלא באנשים עצמם. נוכחות של אנשים במקום כזה טבעי וברור ולכן יש לבצע את ההריסה במידת זהירות מיוחדת. אם כן, קבלני הריסה הם לא אנשים המגיעים עם כלים כבדים ומפרקים בצורה אגרסיבית את מה שרואות עיניהם. הם יושבים ומתכננים את הפעילות שלהם בצורה קפדנית, ורק אז מגיעים לשלב הביצוע, באחריות רבה ובהסתמך על ניסיון של שנים.
 
טרקטור חופר
קבלני הריסה
 

קבלני הריסה ופינוי פסולת

 
שלב חשוב לא פחות מההריסה עצמה זה פינוי פסולת. יש לזכור שפסולת מבניין הרוס רבה במיוחד ומסוכנת, כך שלא ניתן לפנות אותה למזבלה הקרובה. לצורך פינוי פסולת הריסות יש צורך להחזיק באישור מיוחד מהרשויות המסמיך את החברה לבצע את הפינוי. פסולת זו צריכה לעבור לאתרים מורשים ורחוק כמה שניתן משדות חקלאיים ומי תהום. הקפדה על כל הכללים הללו קריטית בכל ההיבטים.

מבחינה טכנית, את הפינוי מבצעים באמצעות בובקטים, שהם מכשירי צמ"ה הנמצאים בשימוש נרחב במיוחד בידיהם של קבלני הריסה. במקרה של פינוי פסולת במקומות צפופים במיוחד מפעילים את המיני בובקט.

חברת א.ס. חליל מספקת שירותי קבלני הריסה, כאשר מאחורי החברה עומד ותק רב וניסיון נרחב בתחום. ניסיון זה מאפשר תכנון נכון, ביצוע איכותי והגעה לתוצאות מקסימאלית בפרקי זמן קצרים ביותר. אם אתם מחפשים מומחי הריסה ופינוי, אנחנו כאן בשבילכם.
 
בובקטים
טרקטורים
 
לחברתנו יש מומחי הריסה ופינוי אשר יכולים לעמוד לרשותכם בהקדם. צרו קשר עוד היום עם אחד מנציגנו, ובואו לקבל פרטים נוספים על עבודות הריסה משתלמות.