פטיש חציבה

 
זקוקים לפטיש לצורך ביצוע עבודות חציבה או סיתות? בואו להתייעץ עם המומחים של חברת א.ס. חליל: חייגו עכשיו למספר 03-5353165, ותקבלו פרטים נוספים על מגוון כלים מתקדמים.
כל מי שעוסק בבנייה מכיר היטב את החשיבות של פטיש חציבה. זהו כלי ייחודי ועמיד המתאים לחציבה או סיתות של מגוון חומרים:
  • בטון
  • בלוקים
  • סלעים
  • אספלט
 

הייחודיות של פטיש חציבה איכותי

 
בניגוד לפטישון אשר מזוהה עם קידוח בבטון וסיתות קל בלבד, פטיש חציבה בדרך כלל אינו מסתובב אלא הולם בעוצמה. היעילות של הפטיש נובעת כתוצאה משילוב בין שני גורמים: משקל כבד ובוכנה רבת עוצמה.
 
עבודות חציבה
פטיש חציבה
 
הפטיש דורש הפעלה מיומנת ובטוחה. לא כל אחד יכול להשתמש בפטיש כזה ויש צורך בהיכרות עם ההבדלים בין הפטישים השונים. החברה שלנו בקיאה בתחום הפטישים, ומזהה את סוג הפטיש הרצוי על פי מקור הכוח: לנו יש כלים פניאומטיים המופעלים בלחץ אוויר, כלים הידראוליים המופעלים בלחץ שמן וכלי עבודה נוספים.

חברת א.ס. חליל מבצעת עבודות מאסיביות באתרי בנייה, בכבישים ובמדרכות. אנו עומדים לרשות לקוחות מכל רחבי הארץ ומביאים ארגז כלים מושלם. עובדינו יודעים כיצד להפעיל את הפטישים מבלי ליצור נזקים סביבתיים. בחברה שלנו מספקים ייעוץ מלא לפני בחירת פטיש חציבה לשימושים שונים. עבור עבודה רבה במשטחים אופקיים אנו מציעים כלי עבודה גדולים וכבדים. לעומת זאת, עבור עבודות חציבה קלות או צורך בסיתות אנו משתמשים בפטיש קל.

עבודות חציבה דורשות מאמץ פיזי לא מבוטל. יחד עם זאת, אי אפשר לוותר על היעילות של כלים מתקדמים.
 
פטיש חציבות
חציבת פטיש
 
בואו לקבל הצעת מחיר על עבודות בנייה שונות: צרו קשר עוד היום עם נציגי חברת א.ס. חליל על מנת לשמוע פרטים נוספים.