עבודות מנוף

 
 
מחפשים אחר חברה מקצועית עבור ביצוע עבודות מנוף? צרו קשר עם נציגי א.ס. חליל בע"מ ותקבלו הצעת מחיר משתלמת.
עבודות עם מנוף דורשות שמירה על אמצעי בטיחות ומעורבות אנשי מקצוע ברמה גבוהה. בעזרת עבודות מן הסוג הזה ניתן לייעל את תהליך הבנייה, לבצע שיפוצים, לשנע מטענים ועוד.

שירותי מנוף נותנים מענה מיידי ומהיר להנפת פיגומים לגובה. את המנופים ניתן למצוא בעבודות בניין רב קומות, בהקמת תשתיות, ובתכנון פרויקטים והובלת מטענים או מכולות.
 

על מנת לבצע עבודות מנוף נדרש צוות עובדי החברה להחזיק במספר אמצעים:

 
  • רישיונות נהיגה רלוונטיים
  • הסמכה מיוחדת על ידי קצין בטיחות
  • יכולת להפעיל ציוד מורכב בשטח פתוח
  • אחריות מקצועית
  • מיומנות וניסיון
 
 

מגוון כלים לעבודות מנוף

 
ארגז הכלים העומד לרשות חברה המבצעת עבודות עם מנוף מאפשר יעילות אולטימטיבית. אך יחד עם זאת, מלבד הנהגים והצוות יש צורך גם בצי מנופים איכותי ומתקדם. אנו מציעים ללקוחות מגוון רחב של מנופים, משאיות ורכבים. כל אחד מהכלים שלנו עובר בדיקות תקופתיות ונשמר בתנאים מוקפדים. המשאיות שלנו מצוידות במנופים בגדלים שונים, ואנו מתחייבים למתן שירות בהתאמה מושלמת לצרכי הלקוח.

חברת א.ס. חליל בע"מ עוסקת כבר שנים רבות בביצוע עבודות בכל רחבי הארץ. אנו מעניקים בעזרת המנופים פתרונות הובלה, העמסה והנפה של חומרי גלם. בעזרתנו תוכלו להעביר קרוואנים שלמים, להוביל ציוד תעשייתי כבד ולהקים שלטי חוצות. בנוסף, חברתנו פועלת לשיפור השירות עבור לקוחות פרטיים, ומעמידה לרשותם צי מנופים להובלה והעברה של ריהוט.
 
מנופים
מנופים
 
רוצים להגיע הכי גבוה שאפשר? אל תפקידו את עבודות הבנייה בידיים לא מקצועיות: חייגו עוד היום אל נציגי א.ס. חליל בע"מ במספר 03-5353165, ובואו לשמוע פרטים נוספים.