עבודות חפירה

 
זקוקים לעבודות חפירה? מעוניינים להקים תשתית חדשה, אבל אין לכם את הכלים המתאימים? חייגו עוד היום אל חברת א.ס. חליל, ונספק לכם פתרונות בנייה מגוונים!
עבודות חפירה כרוכות ביצירת תעלות לשם הנחת תשתיות, צינורות, בורות ועוד. את העבודות הללו ניתן למצוא בעיקר באתרי בנייה של פרויקטים חדשים, אך לעיתים נעזרים בהם גם גורמים מוניציפאליים לצורך שיפוץ סביבתי.
 
עבודת חפירה
עבודות חפירה
 

התנאים להצלחה של עבודות חפירה ובנייה

 
עם החברה שלנו תוכלו לבצע עבודות ברמה גבוהה, ותוך עמידה בשלושת התנאים המקדימים:
א. התחשבות במערכות תת קרקעיות – נציגנו מכירים היטב את תחום החפירה ומבטיחים עבודה בטוחה. אנו לא פוגעים בכבלי חשמל, צינורות ביוב, מערכות תקשורת, צינורות מים וגז או מערכות כבלים לטלוויזיה. בנוסף, החברה שלנו בקיאה בעבודות מורכבות, ומשתמשת בכלים מיוחדים למניעת מפולות בקרקע.
ב. היכרות עם סוג הקרקע – צי הכלים שמעמידה החברה שלנו לרשות הלקוחות מאפשר התאמה של עבודות לכל סוגי הקרקעות. אנו מבינים את ההבדל בין אדמות חול, חרסית, חמרה, סלע או כורכר. בואו להתייעץ איתנו, ותוכלו למנוע מראש עבודה כפולה או הוצאות בלתי צפויות.
ג. בטיחות מבנים סמוכים – החברה שלנו עוסקת כבר שנים בעבודות חפירה ומחזיקה בהמלצות ממאות לקוחות. אנו אומדים מראש את העומק הנדרש, בודקים את תכניות המבנים הסמוכים, ומתייעצים עם אנשי מקצוע על מנת לחפור במקום הנכון.

עבודות בתחום הבנייה דורשות מיומנות ומקצועיות. לא כל קבלן או בעל מלאכה יכול לבצע את העבודות הללו מבלי ליצור נזקים בלתי הפיכים. לעומת זאת, בחברת א.ס. חליל מכירים היטב את התחום, ולכן מספקים שירות איכותי.
 
חפירה
חפירות
 
אל תקחו סיכונים: חייגו כבר עכשיו אל נציגי החברה שלנו, ובואו לקבל פרטים נוספים על עבודות שונות בתחום הבנייה.