משאיות

 
 

מתכננים לבנות בית? לסלול דרך עפר או כביש? לכל אלה ועוד, תזדקקו למשאיות מתאימות!

 
אצלנו בחברת א.ס. חליל תוכלו למצוא את הפתרונות המבוקשים בדמות מגוון כלים לעבודות בניין, סלילת כבישים, שיפוצים וכדומה: משאיות לשימושים שונים, טרקטורים, בולדוזרים, מחפרונים, בובקט ועוד. אנו מעמידים לרשותכם ציוד מתקדם, איכותי ומתוחזק מהשורה הראשונה להשכרה על פי צורך, על בסיס יומי או חודשי. לנוחיותכם, אל הכלים מתלווים מפעילים מקצועיים ומיומנים מטעמנו.
 
 
משאיות
 
 
 
משאית פינוי עפר
 
 
 
 

משאיות לפינוי פסולת בניין

 
כאשר מתחילים לבנות חשוב גם לבדוק להיכן ניתן לפנות את הפסולת. פינוי פסולת לאתר לא מורשה יכול לגרום לקבלת קנסות כבדים, ועל כן חשוב לערוך את הבירורים הנדרשים ולהיערך מראש.

חברת א.ס. חליל תוכל להציע לכם משאיות איכותיות המתאימות לפינוי פסולת, כמו גם את שירותינו בתחום פינוי פסולת בניין לאתרים מורשים– התקשרו אלינו לקבלת מידע נוסף אודות שירות זה.
 
 
משאית לפינוי עפר
 
 
 
משאית מפנה פסולת בניין
 
 
 
 

משאיות לפינוי עפר – פיתרון נהדר

 
בונה ביתך? הינך קבלן עפר הזקוק לציוד ואינך מעוניין ברכישת ציוד יקר? אצלנו תמצא משאיות לפינוי עפר מאתר הבנייה/העבודה. חשוב לציין כי הובלת עפר חייבת להתבצע ממקום למקום בעזרת משאית המכילה מכולת עפר תקנית, וזאת על מנת לעמוד בכללי הבטיחות ולהימנע מפגיעה בנפש וברכוש.
 

השכרת משאיות מבית א.ס. חליל – פתרונות איכותיים במחירים הוגנים

 
לכל עבודה ומטרה, יש לנו את הציוד והכלים המתאימים עבורכם – מהתקנת תשתיות וכלה בבנייה והריסה. אנשי המקצוע של א.ס. חליל ישמחו להמליץ לכם על סוג המשאית המתאים ביותר לאופי העבודה הנדרש. כמו כן נשמח לספק לכם כלים נוספים, בהם בובקטים, טרקטורים ובולדוזרים. כשירות משלים תוכלו לרכוש באמצעותנו גם מגוון חומרי בניין לפי הצורך.
 
צוות א.ס. חליל עומד לרשותכם בכל שאלה: התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר עבור שירותי השכרת המשאיות שלנו - 03-5353165 או צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!