באגר

 
 
מעוניינים לחפור תעלות ובורות? מבצעים עבודות בנייה, וזקוקים לציוד מכאני הנדסי ברמה גבוהה? צרו קשר עם נציגי חברת א.ס. חליל, ותוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת על באגר וכלים נוספים.

באגר הוא מחפר המאפשר חפירה של תעלות ובורות בסדרי גודל שונים. המחפר מורכב מזרוע תלת מפרקית ודינאמית אשר מותקנת על גבי ציר מסתובב. התנועה של המחפר מתבצעת בעזרת זחל מאסיבי ועמיד, אשר מסוגל לייצר רמת עבירות גבוהה ומרשימה.

באגרים אצל א.ס חליל


חברתנו עוסקת בשיווק ואספקה של מחפרים לכל צורך בתחום הבנייה. המחפר שלנו מורכב משלושה חלקים עיקריים אשר מבטיחים לכם עבודה מהירה ויעילה:
  • חפירת בורות גדולים בשטח עירוני
  • חפירת תעלות ושוחות
  • חפירה לטווח ארוך ולעומק מרשים
  • אפשרות להוספת מקדח הידראולי לצורך הריסת בתים
  • עבודות עפר והריסת בתי קומות
 
בגר
באגר
 

צי של באגרים לשימושכם

 
בבית העסק שלנו תמצאו צי מגוון של מחפרים. לצד מחפרי ענק המיועדים למכרות, ושוקלים מאות טונות יש מחפרים קומפקטיים יותר, המתאימים לשימוש קבלני והנדסי. ההבדלים בין המחפרים באים לידי ביטוי בהספק, במשקל מוכן לפעולה, בקיבולת יעה החפירה ובמומנט הזרוע.

אין צורך בידע טכני על מנת לנצל את היכולות של מחפרים מודרניים. נציגנו עוסקים במתן סל שירותים מושלם עבור קבלנים ומהנדסים בתחום הבנייה, ויכולים לעמוד לרשותכם בכל רגע נתון. החברה שלנו מתמחה בהתאמת מחפרים וכלי אחרים לצרכי הלקוח. על כל כלי אותו תקבלו דרכנו תוכלו להתקין מספר סוגים של כפות, על מנת להרחיב או לצמצם את התפוקה.
 
 באגרים אצל א.ס חליל
באגרים
 

באגר זה א.ס חליל

 
תנו לנו לסייע לכם בבחירת הדגם המתאים: חייגו עכשיו למספר 03-5353165, ותשמעו פרטים נוספים על כל סוגי המחפרים. בדקו האם הבאגר מתאים לעבודות שלכם, והיעזרו בניסיון שלנו על מנת לחסוך בזמן ובכסף.